PLANINSKA
SLOVENIJE

ponedeljek, 21. november 2016, ob 12.40 uri

Razvoj rekreacije in športa invalidov v Sloveniji - anketa za PD

Na Zvezi za šport invalidov Slovenije - Paraolimpijski komite si prizadevamo za razvoj, povezovanje in vključevanje športa in rekreacije invalidov v društva, klube ter nacionalne panožne športne zveze. Vabimo vas, da se s sodelovanjem v kratki anketi pridružite projektu razvoja športa in rekreacije invalidov v Sloveniji. Na podlagi posredovanih podatkov vas bomo obveščali o aktivnostih ter možnostih za boljše delovanje v prihodnje.

Vprašalnik je namenjen povezovanju na področju mladih oseb z invalidnostjo v rekreativni in tekmovalni šport. Z vašimi odgovori pomagate pri ustvarjanju baze informacij o trenutnem stanju športa invalidov v Sloveniji. Za sodelovanje se vam iskreno zahvaljujemo!

Anketo odprete s klikom na zgornjo besedo

Zveza za šport invalidov Slovenije,
Paraolimpijski komite